מערכת הנפת הדגל

מערכת תורן רגילה מורכבת בד”כ ממערכת הנפה הכוללת חבל וגלגלות חיצוניים וחלק עליון מסתובב המונע מהדגל להיכרך סביב התורן בתנאי רוח. אנו מציעים בתרנים שלנו פתרון חדשני ואלגנטי הרבה יותר. מערכת Guardlock המותקנת בתורן מהווה בעצם מערכת פנימית, מוסתרת של מנגנון ההנפה, עם פתח שירות מיוחד המוגן ע”י מנעול. ע”מ להעלות ולהוריד את הדגל יש לפתוח את המנגנון עם מפתח מיוחד (ראה תמונות) ורק אז מתאפשרת פעולת ההורדה\העלאת הדגל. מנגנון זה, לבד מהיותו אסטטי מאוד, מגן על הדגל מפני גנבה.

יחידת הבסיס

עוד שלקוחות מסוימים קונים תורן “עירום” ופשוט נועצים אותו באדמה, רוב הלקוחות מבכרים לרכוש תרנים אשר בסיסם מעוגן על פני בסיס פלדה המציע נגישות תחזוקתית רבה יותר, חוזק ואסטטיות למערכת. מערכת הבסיס שאנו מציעים מבוססת על ציר (ראה בתמונה) המאפשר ממש להשכיב את המוט במקביל לקרקע לצורך תחזוקת התורן במידת הצורך. את יחידת הבסיס מתקינים בקרקע בתוך יציקת בטון, כאשר ארבעת הברגים בולטים בגובה מסוים מעל פני הקרקע. לאחר שהבסיס מוכן, כל שנותר לעשות הוא פשוט להלביש את התורן על הפלטה העליונה ולחבר את שתי הפלטות באמצעות האומים (ראה תמונה). מדובר בהתקנה פשוטה למדי המבטיחה יכולת תחזוקה וטיפול בתורן ללא פשרות.

תרנים

לרונית דגלי אומות מגוון רחב של תרנים מסוגים ובגבהים שונים של 3-18 מ’, להתקנה במקומות ציבור, בשכונות מגורים, מפעלים, בתי ספר, תחנות דלק, קניונים, חניונים וכו’. התרנים שלנו עשויים מפוליאסטר ופיברגלס ועמידים נגד רוחות חזקות, קורוזיה של הים ולחות וכן ברשותינו תרנים מאלומניום ופלדה. התורן הינו קוני עם גימור לבן, וכולל: ברגים בתחתית התורן לצורכי טיפול, גלגלת להרמת הדגל וכדור מוזהב בראש התורן.

צרו קשר עוד היום

כל הזכויות שמורות לרונית דגלי אומות – טל' – 039618588 – פקס – 039618626 מייל : Sales@ronitflags.com