מאמרים

תרנים

תרנים הם עמודים גבוהים המשמשים להנפת דגלים. התרנים עשויים לרוב מחומרים שונים כגון: פלדה, אלומיניום, פיברגלס וכו'.   לתרנים שלא ניתן להגיע לראשם בקלות, מחברים לרוב מערכת של גלגלות מפליז אל חלד, על מנת שיהיה ניתן להניף את הדגלים בעזרתם.

למה חשוב להניף את הדגל שלכם בשביל למשוך לקוחות?

במחקר שנערך באוניברסיטה אמריקאית גילו החוקרים שאנשים מעדיפים להיכנס לעסק עם דגל יותר מאשר שהיו מעדיפים להיכנס לעסק בלי דגל. אז מה הסיבה לכך בעצם? החוקרים אומרים שהתחושות שדגל מעורר בנו מזוהות עם עוצמה, החלטיות, ארגון, ורצינות. לדגל המתנוסס על תורן יש ערך מוסף מהבחינות שצוינו כי הוא מתקשר לנו בין היתר עם תחושות כגון גאווה, ביטחון, מצוינות, ומקצועיות. בלי קשר לעובדה אם יש או אין לכם שלט בכניסה לבית העסק- דגל על תורן כנראה לוחץ על כפתורים אחרים במוחנו המשוכלל יש שלל צורות להציג את דגלכם ללקוחות שלכם- תרנים: תורן יפה מושך את העין ועושה עבודה נהדרת בלעורר את התחושות שהזכרנו קודם. ישנם כמה סוגי תרנים שיוכלו לעשות עבורכם עבודה נהדרת בהעברת המסר שלכם תורן מפלדה או תורן מאלומיניום: תרנים אלה נחשבים לכאלה עם לוק יותר מסורתי (כולנו יודעים שרוב התרנים הם תרנים כסופים שעשויים מסוג מסוים של מתכת) והם נחשבים מצויים ונפוצים יותר. תרנים אלו מגיעים עם כדור דקורטיבי בראש התורן תרנים מפוליאסטר, פיברגלס: תרנים אלו מגיעים בצבע לבן ולהם מראה יותר קלאסי ומעודן הפיברגלס הוא חומר חזק וקל, מה שהופך את פעולת החלפת הדגל לפשוטה להפליא (אתם יכולים לעשות זאת בעצמכם בלי בעיה) גם תורן זה מגיע עם כדור דקורטיבי בראשו תורן “ר” : תורן זה נקרא גם תורן סיני, הוא מאפשר את הצגת הדגל שלכם בצורה שטוחה ולא מתנוססת כמו בתרנים שהזכרנו לפני כן, הדגלים שעל תורן זה נקראים “באנרים” והם מאוד פופולאריים בתערוכות, מייצגים, אירועים, ועל איי תנועה של כבישים בתוך העיר ומחוצה לה.

הדגל המודפס

אנחנו ב”רונית דגלי אומות” מייצרים דגלים מודפסים בצבע כבר למעלה ל30 שנה הידע והכישורים שצברנו במהלך השנים נתנו לנו ידע ויכולות בשביל להביא לכם הלקוחות את הדגל האיכותי ביותר בשביל הארגון/ החברה/ המותג שלכם אנו משתמשים בקטלוג צבעים מגוון ביותר המותאם לתת לכם מענה על מנת להגיע לכל גוון שהלקוח חפץ בו דגלי לוגו הם הפנים של החברה שלכם ולכן חשוב לבחור דגל מחומרים שיתאימו לאופן השימוש. למשל: דגל מבד סאטן מעניק מראה יוקרתי ומתאים לאולמות תצוגה, תערוכות וכנסים דגל מבד שמשונית או פלריג מתאים לקמפיינים יותר המוניים כגון בחירות לראשות הממשלה, בחירות לעיריה ולמועצות המקומיות. דגלי פוליאסטר וכותנה הם יותר במיינסטרים ומתאימים לשלל סוגי דגלים. לכל הבדים שהזכרנו ישנה דרך יעילה להדפסה מותאמת על מנת שנוכל להגיע לתוצאה הטובה ביותר לאחר תהליך ההדפסה הדגלים עוברים תהליך חימום בתנורים מיוחדים שנותנים לדגל את הגמישות הרכות והמראה המלוטש, וגורמים לצבע לקבל חיים וממש לקפוץ החוצה- כל זה על מנת שתוכלו להניף את הדגלים שלכם בגאווה ולהראות לכולם שבחרתם במוצר הטובים ביותר של “רונית דגלי אומות”

צרו קשר עוד היום

כל הזכויות שמורות לרונית דגלי אומות – טל' – 039618588 – פקס – 039618626 מייל : Sales@ronitflags.com